Neinvazivní labioplastika radiofrekvenční technologií je metoda která řeší problém vzhledu intimních partií bez skalpelu. Přístroj funguje na bázi ultrazvuku a radio frekvence.

Mezi dvěma póly prochází energie která jednak zahřívá tkáň, to znamená že na mikroskopické úrovni způsobuje mimo jiné i podporu produkce kolagenu a elasticitu tkáně v místě ošetření, dochází tzv. k omlazování.

Jak to probíhá

Zákrok trvá zhruba půl hodiny. Na rozdíl od metody operační, nevyžaduje žádný pooperační režim, žádné hojení, jizvy případně bolesti. Už po prvním sezení je dobře viditelné zmenšení stydkých pysků. Po celé kúře čtyř výkonů vždy s odstupem týdne přichází zlepšení v pevnosti poševního vchodu a změknutí po porodních nebo zákrokových jizev. S tím se dostavuje i ústup bolestí při pohlavním styku.

Okolí pysků s zrůžoví a pysky se zpevní. Definitivní výsledky se dostaví do dvou měsíců po ukončení kůry. Kolagen má totiž schopnost regenerace která trvá přibližně tento čas. Je velkým překvapením kolik žen v dnešní době řeší tento intimní problém. Donedávna bylo toto téma tabu ale dnešní ženy upřednostňují sebevědomí v pohlavním životě i vzhled této partie samotný před studem.