A jak hodnotí labioplastiku ženy, které tento zákrok prodělaly? Ve většině případů podstupují zmenšení malých stydkých pysků ty, jejichž genitál je po porodu zvětšen, nebo pozměněn vlivem stárnutí a ztráty elasticity kůže. Může jít i o genetiku a časté jsou i případy, kdy je to problém psychiky, potažmo sebevědomí.

V drtivé většině jsou ženy se svým novým vzhledem velmi spokojeny a po operaci vedou kvalitní a naplněný život, bez předešlých potíží. Spokojené klientky uvádějí, že jim operace pomohla odbourat komplex méněcennosti, kdy se před partnery za svůj vzhled styděly a nedokázaly si dokonale užít kvalitní sexuální život. Po zákroku došlo v tomto ohledu k razantní změně a k celkovému zlepšení kvality života.

Naopak některé ženy trpí komplexem, že jsou jejich stydké pysky příliš malé a to vede také ke studu před partnerem. Z tohoto důvodu tedy volí labioplastiku ve smyslu zvětšení stydkých pysků.

Napříč sociálními sítěmi jsme vybrali jsme několik komentářů týkající se labioplastiky. Pokud není klinika nebo jméno chirurga uvedeno přímo v komentáři/hodnocení, tuto informaci nedoplňujeme a to z prostého důvodu, vy samy byste si měli udělat menší průzkum a rozhodnout se dle vlastního uvážení.

Recenze a hodnocení

Zákrok som absolvovala pred 6 týždňami. Operoval ma MUDr.Tomáš Ventruba. S výsledkom som veľmi spokojná, vyzerá to veľmi pekne. Teší ma, že môžem bez bolesti robiť bežné činnosti: chodiť, sedieť, bicyklovať sa. Komunikacia a prístup lekára i personálu veľmi príjemný a ústretový.

Naprosto skvělé, druhý den po operaci jsem sama jela domů. Jen trochu nepohodlné při sezení, při chůzi či ležení bezbolestné. Za šest týdnů naprosto bez problémů. Skvělé, můžu jen doporučit!

V prosinci jsem podstoupila úpravu intimních partií. Jsem neskutečně spokojená a všem doporučuji. Ještě jednou děkuji i celému skvěle sehranému personálu za fantastickou péči.

Na labioplastiku jsem pomýšlela jako snad každá od puberty. Konečně až teď, ve 40 letech jsem se rozhodla. Vše proběhlo bez komplikací. Milý personál, příjemné prostředí. S výsledkem jsem spokojena a konečně si užívám sex bez nepříjemných pocitů. Doporučuji všem ženám, které váhají.

Diskuze a zkušenosti

Jsem po operaci teprve týden, ale už teď jsem spokojená. Trápilo mne to hlavně po psychické stránce. Holky, jestli máte stejný problém jako jsem měla já, tak doporučuji neváhejte a na operaci se objednejte.

Podstoupila jsem labioplastiku a naprostá spokojenost. Zákrok prováděl pan doktor Tomáš Ventruba a všem jej mohu doporučit.

Ahojky, právě jsem podstoupila labioplastiku. Teď zrovna ležím na pokoji. Trápilo mě to od puberty, teď je mi 24 a řekla jsem si že se prostě hecnu. Bolesti se nebojte, opravdu není čeho! Štve mě jen to, že jsem nešla dřív.

Čekala jsem docela nepříjemnosti po operaci, ale nic to nebylo. Otok bylo to jediné, co bylo nepříjemné. Jinak vůbec nic. Naprosto bezproblémové hojení a dnes jsem štastná. Podstoupila jsem více věcí, ale s touto jsem byla spokojená snad nejvíc.