A jak hodnotí labioplastiku ženy, které tento zákrok prodělaly? Ve většině případů podstupují zmenšení malých stydkých pysků ty, jejichž genitál je po porodu zvětšen, nebo pozměněn vlivem stárnutí a ztráty elasticity kůže. Může jít i o genetiku a časté jsou i případy, kdy je to problém psychiky, potažmo sebevědomí.

Komentáře, hodnocení …

V drtivé většině jsou ženy se svým novým vzhledem velmi spokojeny a po operaci vedou kvalitní a naplněný život, bez předešlých potíží. Spokojené klientky uvádějí, že jim operace pomohla odbourat komplex méněcennosti, kdy se před partnery za svůj vzhled styděly a nedokázaly si dokonale užít kvalitní sexuální život. Po zákroku došlo v tomto ohledu k razantní změně a k celkovému zlepšení kvality života.

Naopak některé ženy trpí komplexem, že jsou jejich stydké pysky příliš malé a to vede také ke studu před partnerem. Z tohoto důvodu tedy volí labioplastiku ve smyslu zvětšení stydkých pysků.

Napříč sociálními sítěmi jsme vybrali jsme několik komentářů týkající se labioplastiky. Pokud není klinika nebo jméno chirurga uvedeno přímo v komentáři/hodnocení, tuto informaci nedoplňujeme a to z prostého důvodu, vy samy byste si měli udělat menší průzkum a rozhodnout se dle vlastního uvážení.

Zákrok som absolvovala pred 6 týždňami. Operoval ma MUDr.Tomáš Ventruba. S výsledkom som veľmi spokojná, vyzerá to veľmi pekne. Teší ma, že môžem bez bolesti robiť bežné činnosti: chodiť, sedieť, bicyklovať sa. Komunikacia a prístup lekára i personálu veľmi príjemný a ústretový.

Na labioplastiku jsem pomýšlela jako snad každá od puberty. Konečně až teď, ve 40 letech jsem se rozhodla. Vše proběhlo bez komplikací. Milý personál, příjemné prostředí. S výsledkem jsem spokojena a konečně si užívám sex bez nepříjemných pocitů. Doporučuji všem ženám, které váhají.

Nejlepší rozhodnutí mého života. Klinika se pro mě stala druhou rodinou. Než se vrhnu na recenzi, zde je krátký příběh o mně. Byla jsem dívka, která měla za rohem maturitu. Vyrůstala jsem bez vědomí, že moje stydké pysky jsou delší, než je považováno za normální. Vždy jsem si jen myslela, že každá druhá žena, kterou znám, má stejné každodenní potíže, jaké jsem zažívala já (obtížné zavádění tamponu, odírání, vyboulení v plavkách atd.). Jakmile jsem nastoupila do prvního ročníku na vysokou školu, uvědomila jsem si, že to tak není a že jsem skutečně v „širším spektru“. Bylo to naprosto ponižující a okamžitě jsem začala zkoumat způsoby, jak tento nešťastný problém vyřešit. Brzy jsem zjistila, že zajít si na labioplastiku, je naprosto normální věc a to nejen mezi ženami s tímto problémem. Jsem tak šťastná. Opravdu doufám, že vás tato recenze postrčí k rozhodnutí. Kdysi jsem byla ve vaší kůži a jediné moje doporučení je, neotálejte.

Labioplastika je velmi soukromá záležitost. Neřekla jsem jediné duši, že takový to podstoupím. Zjistila jsem, že moje blízká kamarádka si to nechala udělat a proto jsem se rozhodla že do toho půjdu taky. Na její doporučení jsem se objednala na konzultaci. Nejsem zvyklá psát recenze atd. Ale tomuto doktorovi a jeho personálu jsem ochotna napsat hodnocení všude. Moje zkušenost byla 10/10. Labioplastika je velmi osobní rozhodnutí a volba. Přesto všem kdo váhá, doporučuji se přestat trápit a jít to řešit. Zde se o vás dobře postarají.

Naprosto skvělé, druhý den po operaci jsem sama jela domů. Jen trochu nepohodlné při sezení, při chůzi či ležení bezbolestné. Za šest týdnů naprosto bez problémů. Skvělé, můžu jen doporučit!

Čekala jsem docela nepříjemnosti po operaci, ale nic to nebylo. Otok bylo to jediné, co bylo nepříjemné. Jinak vůbec nic. Naprosto bezproblémové hojení a dnes jsem štastná. Podstoupila jsem více věcí, ale s touto jsem byla spokojená snad nejvíc.

Jsem po operaci teprve týden, ale už teď jsem spokojená. Trápilo mne to hlavně po psychické stránce. Holky, jestli máte stejný problém jako jsem měla já, tak doporučuji neváhejte a na operaci se objednejte.

Ahojky, právě jsem podstoupila labioplastiku. Teď zrovna ležím na pokoji. Trápilo mě to od puberty, teď je mi 24 a řekla jsem si že se prostě hecnu. Bolesti se nebojte, opravdu není čeho! Štve mě jen to, že jsem nešla dřív.

Ustřihnout ty křidélka bylo to nejlepší rozhodnutí mého života. Kéž bych to udělala dříve. Původně jsem si myslela, že tento typ operace může provádět každý chirurg, ale poté co jsem ji podstoupila si uvědomuji, že to vyžaduje nejen dovednost, ale také značnou praxi a vizi do budoucna (představu jak to bude fungovat po zákroku). Jsem tak ráda, že jsem měla vynikajícího doktora. Proces hojení byl rychlý a bolest nebyla vůbec znatelná. Brala jsem jen ibuprofen a přikládala jsem led na otok. Už si jen zřídkakdy upravuji spodní prádlo/džíny/punčocháče a sex je jednodušší a mnohem odvázanější.

V prosinci jsem podstoupila úpravu intimních partií. Jsem neskutečně spokojená a všem doporučuji. Ještě jednou děkuji i celému skvěle sehranému personálu za fantastickou péči.

Podstoupila jsem labioplastiku a naprostá spokojenost. Zákrok prováděl pan doktor Tomáš Ventruba a všem jej mohu doporučit.