Výsledek labioplastiky vidíte na obrázku níže. Je klientka šťastná? Spokojená? Nadšená? Cítí se lépe? Sebevědomě? To necháme na posouzení vás. Ti kdo zde očekávají obsáhlou fotogalerii před a po zákroku, bohužel zklameme. Zde jsou hlavně informace, nicméně ve vyhledávačích naleznete celou řadu příkladů.

Pojďme si říct nějaká čísla. Podle mnoha studií je operace labioplastiky spojena s vysokou mírou spokojenosti přesahující 90 procent. Společnost plastických chirurgů (ASPS) uvádí , že každý rok se provádí kolem 10 000 zákroků labioplastiky. Pro srovnání, stejná data ukazují, že asi 215 000 lidí ročně podstoupí plastiku nosu a 300 000 žen ročně augmentaci prsou (zvětšení prsou implantáty). Takže labioplastika není nějaká masivní záležitost, ale není ani ojedinělá.

Očekávaný výsledek po labioplastice

Jaký je výsledek úspěšné operace? Je to především mladistvější vzhled zevního genitálu ženy, která díky tomuto zákroku získá zpět své sebevědomí, bude se cítit mladší a krásnější. I mladá žena, která utrpěla rozsáhlá poporodní poranění získá díky operaci zpět své sebevědomí.

Předpokladem dobře provedeného výkonu je, že žena, která podstoupila labioplastiku, bude mít bohatější sexuální život, bude se moct naplno věnovat svému oblíbenému sportu a bude si moci obléknout své oblíbené spodní prádlo, které si před operačním zákrokem oblékat nemohla.

Klientky po labioplastice vždy očekávají ty nejlepší výsledky. Proto je velmi důležité, aby po výkonu dodržovaly klidový režim a zásady pravidelné hygieny, které pomohou k dokonalému zhojení operačních ran. Výsledek operace lze zhodnotit až po 2 měsících po zákroku. Do této chvíle se vzhled zevního genitálu mění. Opadá otok, vstřebávají se modřiny a stehy a hojí se jizvy. 2 měsíce od operace by se vzhled genitálu již neměl nějak razantně změnit. Výsledek operace je trvalého charakteru.

Pokračovat můžete na stránku s ceníkem labioplastiky.