Připadat si atraktivně a cítit se dobře pomáhá našemu sebevědomí. Nejde však jen o vzhled jako takový. Ženy mohou být nespokojené se svými intimními partiemi, mít proto dokonce potíže, které jim znepříjemňují život a jejich sebedůvěru snižují. Pokud máte problém se vzhledem intimních partií, jedním z možných řešení je labioplastika, v překladu zmenšení stydkých pysků.

Labioplastika / Operace stydkých pysků České Budějovice

Estetická gynekologie

Plastická operace zevních pohlavních orgánů, a to malých stydkých pysků, pomůže upravit jejich tvar i velikost. Mnoho žen má často pocit, že vzhled intimních partií je takové tabu, že se gynekologa ani nezeptají na možnosti řešení. Dnes je ale jiná doba, na klinice estetické chirurgie jde o naprosto běžný požadavek i zákrok. Není důvod se stydět nebo ostýchat, jelikož tato úprava může trvale vyřešit potíže, které nastávají, pokud jsou malé stydké pysky až příliš velké či vyčnívající. Mohou vás pak omezovat při sportu, v plavkách nebo při sexu, což může mít dopad i na vztah.

Labioplastika je rutinní zákrok i v Českých Budějovicích

Dříve bylo možné absolvovat labioplastiku pouze celkové narkóze, ale dnes je možnost i anestezie lokální nebo, a to je častější případ, analgosedace. Raději však počítejte s předoperačním vyšetřením krve, moči, EKG a vždy s lékařskou konzultací. Je třeba, abyste nahlásili lékaři i všechny léky, které běžně užíváte, včetně doplňků stravy, vitamínů a podobně. Pokud jste v dobrém zdravotním stavu bez vážných obtíží, můžete zákrok bez problémů podstoupit. Nejlepší je domluvit si termín několik dní po menstruaci. Samotný zákrok trvá okolo 60ti minut.

Bacha, je to citlivé

Po operaci vás čeká kontrola a několikadenní rekonvalescence, během níž je třeba dbát na hygienu. Intimní partie je třeba sprchovat několikrát denně, vždy po toaletě a nenosit těsné oblečení. Regenerační schopnosti jsou zde dobré, ale musíte jim trochu pomoci. Několik dní můžete v ošetřeném místě mít otoky a drobné podlitiny, které ale zmizí. Můžete mít pocit necitlivosti, vše se ale po několika dnech ustálí. Je vhodné používat k omývání odvar z dubové kůry, popřípadě heřmánku, ledovat a větrat. Nevstřebatelné stehy se vytahují po týdnu, do té doby udržujte klidový režim, poté už je možné se navracet do běžného režimu. Na několik týdnů si musíte odpustit sport i sex. Ale o to víc si pak tyto činnosti užijete.

Kdy je labioplastika řešením

Nadměrná velikost malých stydkých pysků může být způsobena věkem, vrozená nebo může vzniknout následkem porodu. Operaci je možné provádět kdykoliv po 18. roce života, nejlépe však po posledním porodu. Jinak je možné, že bude nutné zákrok opakovat. Vzhledem k vysoké citlivosti v oblasti, kde je ukryt klitoris, se zde příliš nezasahuje, aby nedošlo k poškození. Je ale možné ho více obnažit, aby naopak bylo dosaženo kvalitnějších výsledků v intimním životě. Nemusíte však mít obavy, že by došlo k nějakému poškození a znecitlivění.

Obavy střídá spokojenost a radost

Rozhodnout se pro operaci tak citlivého a soukromého místa, jako jsou intimní partie, není snadné. Zákrok má ale řadu velmi pozitivních hodnocení a klientky si změnu chválí. Často se setkáte s příběhy žen, které právě pro nadměrnou velikost stydkých pysků zažily stud třeba na pláži v plavkách. Některé si tím procházejí již od puberty, což je velmi nepříjemné pro křehkou duši zmítanou hormony. Po překonání studu před lékařem a obav z operace, se ale jejich názor mění.

“Jsem velice spokojená a zákrok vřele doporučuji.”, “Moje sebevědomí stouplo o 100 %.” nebo “Obavy za to nestály, ale výsledek jo!” vás snad přesvědčí, že spokojenost se sebou je důležitá a překonat se a jít do toho je dobrým způsobem, jak svůj problém vyřešit natrvalo. Je nutné pečlivě a poctivě dodržovat všechny pooperační doporučení a oblast opravdu často mýt a chladit. Tím bráníte vzniku většiny potíží, které by mohly nastat. V hodnocení a zkušenostech této operace se také dozvíte, že nejen samotné ženy jsou spokojeny. “I můj muž byl velmi mile překvapen výsledkem a sex nás oba baví daleko víc než dřív.” prozradila jedna z žen po labioplastice.

Ceny se různí

Labioplastika patří k operacím, které si musíte hradit. Cenové rozpětí v České republice je poměrně široké, a to mezi 12 000,- až 26 000,-. Praha nebo Brno nejspíš bude dražší než menší města. V Německu či Rakousku však dáte klidně i dvakrát tolik. Na cenu má vliv nejen renomé kliniky a jejích lékařů, ale také místo, kde se klinika nachází. Velká města jsou cenově spíš u horní hranice, přitom i v menších městech můžete najít řadu odborníků, kteří se o vás výborně postarají. Jednou z těchto možností je operace stydkých pysků v Českých Budějovicích.

Labioplastika České Budějovice

Najdete zde hned několik klinik a lékařů, kteří mají skvělé hodnocení a výsledky. Kvalitní plastická chirurgie už dávno není jen doménou ultramoderních klinik ve velkoměstech. V Českých Budějovicích najdete mnoho odborníků, kteří vám v příjemném prostředí úspěšně pomohou překonat obtíže s intimními partiemi.

Výlet se zajímavým koncem

Labioplastika je jednoduchý a vcelku krátký zákrok, a tak můžete pojmout vše jako výlet. České Budějovice nabízejí spoustu krásných památek i romantických zákoutí u vody. Navštívit můžete třeba Jihočeské muzeum, Alšovo galerii nebo vyšplhat na Černou věž. Pak si v klidu dáte něco dobrého a vyrazíte na zákrok a domů. Věřte, že i rekonvalescence pak bude příjemnější, pokud labioplastiku podstoupíte po krásně stráveném dni.

Další města kde můžete labioplastiku podstoupit: Praha, Brno, Ostrava.