O velikosti svých intimních partií nikdo nemluví rád. Přece jen jde o intimní záležitost. Pokud vás ale trápí nízké sebevědomí nebo zdravotní problémy, to může být brzy minulostí. V dnešním článku si probereme téma labioplastika a dozvíte se, jak je na tom Praha z pohledu odbornosti a dostupnosti zákroku zmenšení stydkých pysků.

Labioplastika / Operace stydkých pysků Praha

Co je labioplastika?

Labiaplastika je plastická operace stydkých pysků, která bývá nejčastěji prováděna v oblasti  vnitřních poševních pysků, tzv. malých stydkých pysků, s cílem zmenšit jejich velikost a upravit vzhled. Krom zmenšení malých stydkých pysků vám může být také provedena i operace vnějších pysků.

Během zákroku se odstraní přebytečná tkáň tak, aby se zmenšila oblast uvnitř vnějších stydkých pysků. Výsledkem jsou méně výrazné vnitřní stydké pysky.

Labioplastika a její výhody

Zvýšené sebevědomí

Pro většinu žen s nadměrně velkými stydkými pysky je hlavním problémem to, že velikost stydkých pysků ovlivňuje jejich sebevědomí. Nošení bikin, přiléhavého oblečení nebo intimní styk s partnerem pro ně může být stresující, protože se obávají o svůj vzhled „tam dole“. Podstoupení labioplastiky je může zbavit nízkého sebevědomí a obav a umožní vám cítit se sebejistěji ve svém novém těle.

Už žádné velké kalhoty

Nošení bikin, těsných legín nebo dokonce přiléhavých kalhot může být pro ženy s většími pysky opravdu tabu. Ať už se cítíte nepohodlně, nebo vás trápí viditelné linie či vybouleniny, plastika stydkých pysků těmto problémům zabrání a pomůže vám cítit se pohodlněji.

Intimita na 100%

Mnoho žen s nadměrně velkými poševními pysky může mít při sexu problém s vyvrcholením, příčinou může být stres a neschopnost se uvolnit. Korekce tkáně zlepší vaše sexuální sebevědomí a může nabudit sexuální aktivitu.

Hygiena

V přebytečné tkáni se mohou nacházet bakterie a ztěžovat tak hygienu. Pro ženy s nadměrně velkými vnitřními stydkými pysky to může znamenat vyšší riziko infekcí močových cest, které jsou nebezpečné a bolestivé. Plastická úprava stydkých pysků může snížit riziko infekce močových cest a dalších zdravotních problémů.

Pooperační péče

Oblast genitálií žen je velmi citlivá a vyžaduje celkově náležitou péči. Po labioplastice byste se měli vyhýbat dlouhému sprchování a po každém umytí byste měli ránu osušit. Na nějakou dobu také zapomeňte na jízdu na kole, běh a další fyzické aktivity. Neměli byste nosit ani těsné oblečení nebo spodní prádlo, protože čerstvá rána potřebuje dýchat. Co se týká pohlavního styku, na ten zapomeňte minimálně na měsíc.

Kam na labioplastiku – Praha

Pokud se pro operaci stydkých pysků rozhodnete a jste z Prahy nebo okolí, doporučujeme zajít na labioplastiku v Praze. Podobně jako Brno, i hlavní město nabízí opravdovou preciznost a profesionalitu a tudíž se na konzultaci s chirurgem nebudete muset být ostychu. Pokud by vás zajímala cena plastiky stydkých pysků v Praze, ta se pohybuje kolem 20 000,-.

Jedná se o ambulantní zákrok, který trvá jen hodinu až dvě. Poté jste zhruba dvě hodiny na pooperačním pokoji a následně propuštěny do domácí péče.

Hodnocení operace stydkých pysků v Praze

A jak hodnotí zákrok ženy, které zavítaly na plastiku pysků v Praze?

„Na labioplastiku jsem pomýšlela jako snad každá od puberty. Konečně až teď, ve 40 letech jsem se rozhodla. Vše proběhlo bez komplikací. Milý personál, příjemné prostředí. S výsledkem jsem spokojena a konečně si užívám sex bez nepříjemných pocitů. Doporučuji všem ženám, které váhají.“

„Čekala jsem docela nepříjemnosti po operaci, ale nic to nebylo. Otok bylo to jediné, co bylo nepříjemné. Jinak vůbec nic. Naprosto bezproblémové hojení a dnes jsem štastná. Podstoupila jsem více věcí, ale s touto jsem byla spokojená snad nejvíc.“

„V prosinci jsem podstoupila úpravu intimních partií. Jsem neskutečně spokojená a všem doporučuji. Ještě jednou děkuji i celému skvěle sehranému personálu za fantastickou péči.“

Závěrem

Cílem labioplastiky je zmenšit malé stydké pysky tak, aby nevisely pod velkými stydkými pysky. Labiaplastiku lze také provést za účelem větší symetrie stydkých pysků. Jizvy po labioplastice jsou minimální a viditelné jen pro, ty kteří je budou cíleně hledat. Laickým okem neviditelné.

Pokud nevíte, kam na tento zákrok zajít, pak byste měli zvážit plastiku stydkých pysků v Praze. Ženy, které pociťovaly nepříjemné pocity při pohlavním styku, bolest při provádění určitých fyzických aktivit nebo byly nespokojené se vzhledem své pochvy, uvádí po labioplastice v Praze zmírnění příznaků a spokojenost se sebou jak po stránce estetické, tak psychické.

Další města kde můžete labioplastiku podstoupit: Brno, Ostrava, České Budějovice.