Co to je labioplastika

Každá žena se chce líbit nejen sama sobě, ale také svému partnerovi a v úvahách o svém vzhledu se zároveň žádná z nich nevyhne srovnávání s dalšími nositelkami něžného pohlaví.

Ale co když právě vzhled pohlaví je tím, oč tu běží? V případě nespokojenosti se vzhledem intimních partií přichází na řadu labioplastika, která řeší úpravu, zmenšení nebo také zvětšení malých stydkých pysků.

Labioplastika / Operace stydkých pysků Ostrava

Intimní život narušen nízkým sebevědomím

Není žádným tajemstvím, že pro mnoho lidí je intimní život tou nejdůležitější součástí vzájemného partnerského soužití, na což se soustřeďuje právě operace stydkých pysků, protože bez zalíbení sebe samé se při intimním styku s partnerem nedokáže žádná žena dostatečně uvolnit a oddat se vášni, která je ve vztahu tak důležitá.

Labioplastika Ostrava

Plastická operace stydkých pysků v Ostravě je skvělou volbou pro klientky (nejen) z okolí Severní Moravy, které chtějí ušetřit čas za cestu do větších měst (Praha, Brno) a zároveň také peníze, protože v porovnání s většími městy a okolními zeměmi je právě labioplastika v Ostravě levnější, aniž by byla snížena úroveň kvality pro tak důležitý zákrok, kterým plastická operace stydkých pysků je.  

Cena labioplastiky v Ostravě

Průměrná cena labioplastiky ve městě Ostrava je 15 – 20.000 Kč, pro zajímavost uvádíme, že v Praze ceny za labioplastiku začínají na 20.000 Kč v zahraničí se ceny pohybují kolem 30.000 Kč.

Konečná částka za zákrok se může lišit také podle toho, zda klinika v nabízené ceně labioplastiky zohledňuje také anestezii a předoperační vyšetření.

Dopoledne na kávu, po obědě na zákrok

Další nespornou výhodou plastiky stydkých pysků v Ostravě je skvělá dostupnost vámi vybrané kliniky v blízkosti centra, což znamená, že se můžete dopoledne vydat s kamarádkou na nákupy nebo posedět nad šálkem dobré kávy a pak si odskočit na kliniku.

Zákrok trvá cca 60 minut v místním znecitlivění nebo v analgosedaci a po odpočinku můžete vyrazit domů nebo se nechat odvézt.

Máte obavy z lokální anestezie? Po dohodě s lékařem můžete zvolit celkovou anestezii.

Pro každou klientku je nejdůležitější komfort před, během i po zákroku, a právě to můžete očekávat od zákroku v blízkosti svého bydliště, čímž labioplastika Ostrava pro mnoho žen jednoznačně je.

Benefity po zákroku

Většina žen po úpravě, zvětšení nebo zmenšení malých stydkých pysků pociťuje návrat ztraceného sebevědomí, spokojenost s vlastním tělem a nejčastěji udávají pozitivní změnu v intimním životě.

Je důležité si uvědomit, že labioplastika nenapravuje pouze fyzické nedokonalosti, nýbrž také psychické, mezi které nespokojenost ženy s vlastním tělem patří.  

Jak ženy labioplastiku hodnotí

Při procházení zahraničních i českých webů zjistíte, že hodnocení labioplastiky jsou z drtivé většiny pozitivní. V případě že narazíte na negativní recenzi (kterých je přibližně 1 z tisíce), bývá spojena s nedodržením pooperačních doporučení chirurga a nemá spojitost se samotným zákrokem nebo dokonce neprofesionalitou lékařů.

V recenzích klientek se nejčastěji dočtete o zlepšení citlivosti intimních partií při pohlavním styku, přirozeném výsledku zákroku nebo odstranění psychických potíží.

Rychlá rekonvalescence, dlouhodobý výsledek

Labioplastika Ostrava se může pyšnit rychlým návratem k běžným činnostem, protože zhojení pooperační rány probíhá během 7 dnů a stehy jsou vstřebatelné. K intimnímu životu se můžete vrátit po cca 4-6 týdnech od zákroku.

Účinek labioplastiky je dlouhodobý a ovlivněn bude pouze přirozeným procesem vašeho těla – stárnutím, hormonální výkyvy apod.

Další města kde můžete labioplastiku podstoupit: Praha, Brno, České Budějovice.